Betonové grily jsou určené pro zahradní grilování. Jako palivo k betonovému krbu můžete použít dřevěné uhlí, brikety nebo menší kousky dřeva. Betonový gril je vyroben z vyztuženého betonu na bázi keramiky se zvýšenou tepelnou odolností. U všech betonových grilů v naší nabídce je kladem důraz na jednoduchost a stoprocentní funkčnost. Betonové grily se skládají z jednotlivých dílů a jsou vyrobeny tak, aby byly snadno sestavitelné a nebyla zapotřebí odborná montáž. Vyrábí se z vymývaného betonu v různých barevných odstínech. Jak lépe strávit letní den než posezením u grilu s přáteli nebo rodinou. Betonové grily jsou pro tyto chvíle jako stvořené.

Betonový gril

Máte novou terasu nebo jiné posezení a chcete si pořídit nový gril, který vám bude sloužit opravdu dlouho? Nelíbí se vám žádné plynové či klasické grily na dřevěné uhlí? Chcete, aby gril dokonale zapadal do prostředí? Pokud ano, neváhejte a nechte se inspirovat naší skvělou nabídkou, do které jsme pro vás zařadili betonové grily, které vypadají tak, jako byste si jej nechali postavit přímo na míru. Neváhejte a pořiďte si tento skvělý gril, bez kterého už si léto nebudete umět ani představit. Palivo si dokonce můžete vybrat, buď brikety nebo menší kousky dřeva, to záleží už jen a jen na vás, co vám přijde výhodnější. Betonové grily jsou mezi uživateli opravdu oblíbené, tak neváhejte a pořiďte si jej také!

Originální modely se slevou až 19%

Chcete si užít léto plné grilování s rodinou či přáteli? Překvapte je novým vysoce kvalitním grilem! Následujte naší nabídku a vyberte si betonový gril přesně podle vašich představ. Grily pro vás máme skladem, takže nebudete muset dlouho čekat na expedici. Zaručujeme vám léto plné relaxu a dokonale připraveného jídla! Překvapte rodinu a přátele tímto vysoce kvalitním grilem.